تبلیغات
باشگاه معلمان ایران - اگر رییس جمهوری بودم ...

,رییس,جمهوری,بودم,

,رییس,جمهوری,بودم,

,رییس,جمهوری,بودم,

,رییس,جمهوری,بودم,

,رییس,جمهوری,بودم,
,رییس,جمهوری,بودم,
اخبار آموزش و پرورش,دانشگاه فرهنگیان,باشگاه معلمان ,باشگاه معلمان جوان ایران,فیش حقوقی,ضمن خدمت,فرهنگیان ,
لوگوی حمایتی

باشگاه معلمان جوان ایران

برای حمایت از ما کد زیر را در وبلاگ یا وبسایت خود قرار دهید

,رییس,جمهوری,بودم,
,رییس,جمهوری,بودم,
نظرسنجی
به نظر شما رتبه بندی معلمان واقعا خواهد توانست در عمل از چند شغله بودن معلمان جلوگیری نماید؟
دسترسی سریع
اخبار آموزش و پرورش,دانشگاه فرهنگیان,باشگاه معلمان ,باشگاه معلمان جوان ایران,فیش حقوقی,ضمن خدمت,فرهنگیان ,اخبار آموزش و پرورش,دانشگاه فرهنگیان,باشگاه معلمان ,باشگاه معلمان جوان ایران,فیش حقوقی,ضمن خدمت,فرهنگیان ,
آرشیو مطالب
لینک دوستان
نویسندگی در باشگاه
,رییس,جمهوری,بودم,
ارسال شده توسط : مجتبی رحیمی
ارسال شده در تاریخ : سه شنبه 8 مهر 1393

دنیایی سرشار از شادی و نشاط ، سادگی و شیرینی، جهانی کوچک با دلی دریایی، کودکی را می گویم خاطره انگیزترین دوران زندگی هرانسان در جای جای جهان پهناور هستی، لحظه لحظه اش بیادماندنی است به ویژه در دوران درس و مدرسه .


اگر رییس جمهوری بودم ...

آرزوهای کودکی هم زیباست ، کافی است از او بپرسید چه آرزویی داری ؟ تمام تلاش خود را می کند تا با استفاده از واژه هایی که دراین سال ها آموخته درباره بزرگانه ترین آرزوها با شما سخن گوید، اما اگر قرار باشد او را با پرسشی جدی مورد خطاب قرار دهید به گونه ای دیگر پاسخ می دهد، از افق دید او متحیر می شوید ، البته گاهی اوقات هم به صراحت لهجه این نسل خنده تان می گیرد.

مراسم روز گذشته که به مناسبت آغاز سال تحصیلی نو در دبستان شاهد دخترانه حضرت زینب (س) با حضور معاون اول رییس جمهوری و وزیر آموزش و پرورش برگزار شد، فرصت خوبی را فراهم کرد تا دقایقی در جمع بی تکلف کودکان امروز، آینده سازان فردا باشم ، از آنها پرسیدم اگر همین امروز شما را رییس جمهوری می کردند اولین کاری که می کردید چه بود؟

' تارا امین نژاد' دانش آموز کلاس پنجم به خبرنگار گروه فرهنگی ایرنا گفت: اگر رییس جمهوری بودم سعی می کردم بهترین امکانات را برای بچه ها فراهم کنم ، آخر آنها گناه دارند ! بعضی بچه ها در دوردست ترین جاهای کشور حتی کلاس درس هم ندارند .البته بچه هایی که ناچارند در خیابان ها گدایی کنند را کمک می کردم تا بتوانند درس بخوانند.

او آرزوی خود را هم می گوید و اینکه دوست دارد روزی دکتر داروساز شود و می گوید : اگر رییس جمهوری بودم در مدارس صندوق های رای را می گذاشتم تا دانش آموزان بتوانند مدیران و معلمان را تعیین کنند.

'مانده ناطقی' دانش آموز کلاس چهارم نیز گفت اگر رییس جمهوری بودم کارهای آقای روحانی را انجام می دادم و به دانش آموزان می گفتم خوب درس بخوانید.

وی با بیان این مطلب که خیلی دوست دارم در آینده معلم شوم، اظهار داشت: معلم ها باید سخت گیر باشند تا دانش آموزان بهتر بتوانند آموزش ببینند و درس بخوانند.

' سیده زهرا حسینی' نیز در پاسخ به این سوال که اگر رییس جمهوری بودی چکار می کردی، گفت: به مدارس مناطق دورافتاده و روستاهایی که هیچ وقت نامی از آنها برده نمی شود می رفتم تا در جشن اول مهر آنها شرکت کنم ، به آنها کمک های بیشتری می کردم تا بتوانند همانند ما، روز اول مدرسه را با خوشحالی شروع کنند.

وی تاکید کرد: بالاخره آنها هم دانش آموز هستند و شما نمی دانید با لباس و وسایل نو رفتن به مدرسه خصوصا در روز اول چه لذتی دارد.

حسینی سپس گفت : دانش آموزان مدارس مناطق دور افتاده نیز همانند ما احساس دارند و ما نباید همه مسایل را برای شهرها بخواهیم.

وی تاکید کرد: رییس جمهوری متعلق به همه کشور است پس به همین خاطر دانش آموزان مدارس دور افتاده نیز این حق را دارند از نزدیک ایشان را دیده و مشکلات خود را مطرح کنند.

وی گفت: در نهایت اگر رییس جمهوری بودم به تمامی دانش آموزان مدارس کشور بهتر رسیدگی می کردم و برای آنها امکانات تهیه می کردم.

' الهه حاتمی فر' از دیگر دانش آموزان مدرسه حضرت زینب (س) نیز گفت: اگر رییس جمهوری بودم امکانات ورزشی را بیشتر برای پسران می دهند را به مدرسه دختران هم می دادم .

وی اظهار داشت: کارهایی را انجام می دادم که دختران بتوانند علاوه بر ادامه تحصیل در خیلی از رشته ها ، در استفاده از امکانات ورزشی آزاد باشند.

'مائده رمضانی' دیگر دانش آموز مقطع ابتدایی نیز که یکی از آرزوهای خود برای آینده را پزشک شدن عنوان کرد، گفت: اگر رییس جمهوری بودم آلودگی هوا را کمتر می کردم و برای ابالابردن سطح سواد به تمامی دانش آموزان کشور تبلت می دادم.

' ساناز شادکام ' نیز در پاسخ به این سوال که اگر رییس جمهوری بودی چکار می کردی، گفت : روزهای پنج شنبه را برای همیشه تعطیل می کردم.

وی افزود: این جوری بچه ها هم بیشتر در کنار پدر و مادر هستند و هم می توانند همه مشق های خود را تمام کنند.

'سیده زهرا هاشمیان' دیگر دانش آموز ابتدایی نیز گفت: اگر رییس جمهوری بودم سعی می کردم با دنیای اطراف دانش آموزان بیشتر آشنا شوم.

وی اظهار داشت: اهداء رایانه به تمامی دانش آموزان کشور نیز از دیگر کارهایی بود که حتما انجام می دادم و کاری می کردم دیگر مدارس نیز از امکانات روز بهره مند شوند و از قلم های هوشمند استفاده کنند تا پای تخته با گرد وغبار کچ اذیت نشوند.

وی با تاکید بر اینکه دوست دارم در آینده مهندس عمران شوم، گفت: از دیگر کارهایی که برای دانش آموزان انجام می دادم این بود که امکانات نمایش فیلم های آموزشی را فراهم می کردم.

'سارا تراب احمدی' نیز گفت: اگر رییس جمهوری بودم تمامی ماشین ها را دور می ریختم و کاری می کردم همه مردم از دوچرخه و اسب استفاده کنند تا آلودگی هوا ایجاد نشود.

وی که خود را دانش آموز کلاس چهارم معرفی کرد، افزود: یکی از علت های کارم این بود که وقتی صبح ها می خواهم به مدرسه بروم، دود به من می خورد و نفسم می گیرد.

' عطیه فرازی' دانش آموز کلاس دوم که ترجیح می دهد به جای آرزوی رییس جمهوری، او را ببیند می گوید: اگر آقای روحانی اینجا بود به او می گفتم برای ما دعا کن که در درس هایمان موفق باشیم و هم مشق های ما را بنویس.
'شکیبا نوری' دانش آموز کلاس پنجم که خیلی هم شور و شوق مصاحبه داشت، گفت: اگر رییس جمهوری بودم برای مناطقی که مدرسه نداشتند مدرسه و برای تمامی مدارس کشور مسجد می ساختم.

وی می گوید من ترجیح می دهم دختر رییس جمهوری باشم تا خودِ او ، چون آن وقت هرچه به بابا می گفتم انجام می داد مثلا روزهایی که مشقمان خیلی زیاد بود از او می خواستم مدرسه را تعطیل کند .

وی در پاسخ به این سوال نیز که رییس جمهوری با این همه مشغله فکری و کاری چگونه باید از زیاد بودن مشق شما مطلع باشد، گفت: پدرها از همه مشکلات بچه ها خبردارند ، مخصوصا زمانی که رییس جمهوری باشند .

دختر بچه ای دیگر که به نظر می رسید کلاس دوم است نیز در پاسخ به سوال ما گفت : به مشکلات و مسائل کودکان رسیدگی می کردم ، آنها را همیشه به یاد می داشتم و اجازه نمی دادم کودکی در خیابان ها برای کمک به پدر و مادرش مدرسه را رها کرده و دستفروشی کند .
(ایرنا)
نظرات
از درج هر گونه نظر تبلیغاتی بپرهیزید.چون نظرات دارای تبلیغ سایت نه تنها تایید نمیشوند .بلکه به عنوان اسپمر به ساماندهی معرفی خواهند شد.
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.