ابهام,استخدام,دانشجویان,ورودی۹۳دانشگاه,فرهنگیان,امیدها,یاس,تبدیل,ه,

ابهام,استخدام,دانشجویان,ورودی۹۳دانشگاه,فرهنگیان,امیدها,یاس,تبدیل,ه,

ابهام,استخدام,دانشجویان,ورودی۹۳دانشگاه,فرهنگیان,امیدها,یاس,تبدیل,ه,

ابهام,استخدام,دانشجویان,ورودی۹۳دانشگاه,فرهنگیان,امیدها,یاس,تبدیل,ه,

ابهام,استخدام,دانشجویان,ورودی۹۳دانشگاه,فرهنگیان,امیدها,یاس,تبدیل,ه,
ابهام,استخدام,دانشجویان,ورودی۹۳دانشگاه,فرهنگیان,امیدها,یاس,تبدیل,ه,
اخبار آموزش و پرورش,دانشگاه فرهنگیان,باشگاه معلمان ,باشگاه معلمان جوان ایران,فیش حقوقی,ضمن خدمت,فرهنگیان ,
لوگوی حمایتی

باشگاه معلمان جوان ایران

برای حمایت از ما کد زیر را در وبلاگ یا وبسایت خود قرار دهید

ابهام,استخدام,دانشجویان,ورودی۹۳دانشگاه,فرهنگیان,امیدها,یاس,تبدیل,ه,
ابهام,استخدام,دانشجویان,ورودی۹۳دانشگاه,فرهنگیان,امیدها,یاس,تبدیل,ه,
نظرسنجی
به نظر شما رتبه بندی معلمان واقعا خواهد توانست در عمل از چند شغله بودن معلمان جلوگیری نماید؟
دسترسی سریع
اخبار آموزش و پرورش,دانشگاه فرهنگیان,باشگاه معلمان ,باشگاه معلمان جوان ایران,فیش حقوقی,ضمن خدمت,فرهنگیان ,اخبار آموزش و پرورش,دانشگاه فرهنگیان,باشگاه معلمان ,باشگاه معلمان جوان ایران,فیش حقوقی,ضمن خدمت,فرهنگیان ,
آرشیو مطالب
لینک دوستان
نویسندگی در باشگاه
ابهام,استخدام,دانشجویان,ورودی۹۳دانشگاه,فرهنگیان,امیدها,یاس,تبدیل,ه,
ارسال شده توسط : مجتبی رحیمی
ارسال شده در تاریخ : شنبه 20 تیر 1394
یادداشت ارسالی به باشگاه:ما دانشجویان ورودی ۹۳ دانشگاه فرهنگیان که می توانستیم به راحتی در رشته های ریاضی ، انسانی و تجربی ، همچون نفت ، مهندسی های مختلف ، حقوق ، داروسازی، پرستاری و … در دانشگاه دولتی پذیرفته شویم و به تحصیل بپردازیم و بعد نیز از وضعیت مالی خوبی برخوردار شویم اما با توجه به عشق و علاقه و با امید پا به این وادی افتخار آفرین گذاشتیم از همان ابتدا با مشکلات زیادی روبرو شدیم…


0123


یادداشت ارسالی / ابهام دراستخدام ورودی های ۹۳ دانشگاه فرهنگیان امیدها را به یاس تبدیل کرده است

باسلام.
با عرض سلامضمن عرض تسلیت ایام شهادت مولای متقیان علی (ع) و آرزوی قبولی طاعات و عبادات شما عزیزان در ماه مبارک رمضان و لیالی پر فضیلت قدرخواهشمند است وضعیت استخدام دانشجویان دانشگاه فرهنگیان ورودی ۹۳ را بررسی کرده و پیگیری کنید دلیل عدم استخدام این دانشجویان که اکثرا دانشجویان نخبه و رتبه های برتر کنکور سراسری هستند چه چیزی است .
دانشجویان وردی ۹۱ و ۹۲ که معمولا رتبه های خوبی هم نداشتند و وضعیت علمی آنان نیز مشخص است در ابتدای ترم استخدام شدند ، در صورتی که اینجانبان با گذشت ۹ ماه از ثبت نام در این دانشگاه هنوز مجوز استخدامی برایمان صادر نشده و بلا تکلیفیم .
ما که می توانستیم به راحتی در رشته های تاپ ریاضی ، انسانی و تجربی ، همچون نفت ، مهندسی های مختلف ، حقوق ، داروسازی، پرستاری و … در دانشگاه دولتی پذیرفته شویم و به تحصیل بپردازیم و بعد نیز از وضعیت مالی خوبی برخوردار شویم اما با توجه به عشق و علاقه و با امید پا به این وادی افتخار آفرین گذاشتیم از همان ابتدا با مشکلات زیادی روبرو شدیم .
مشکلاتی همچون :
*صحبت و نامه دکتر نوبخت در رابطه با عدم استخدام و تعهد استخدامی دانشگاه فرهنگیان از همان ابتدا
*مخالفت دوستان ، آشنایان ، معلمان، استادان و… و شنیدن صحبت های همچون اینکه بزرگ ترین اشتباه عمرتان را با ورود به این دانشگاه کرده اید و عمرتان را با مشکلات مالی که در آموزش و پرورش طلف می کنید و زندگی سختی در روبروی شماست . ( که البته مسلما از روی علاقه و دوستی می گفتند)
*پرداخت هزینه های گزاف برای غذا و … که با وجودی که گفته بودند از شما هیچ هزینه ای گرفته نمی شود و دانشگاه علاوه بر آن کمک هزینه ای نیز به شما به عنوان حقوق می دهد . (لازم به ذکر هزینه غذای ساده در دانشگاه فرهنگیان ۵۰۰۰تومان است و در یک دانشگاه دولتی دیگر ۱۰۰۰تومان )
*مواجه با مشکل برخورد بسیار بد و ضعیف مسئولین و تحقیر توسط اداره آموزش و پرورش و مقایسه ما با دانشجویان رشته های پزشکی و مهندسی
*و از همه بد تر مواجهه با مشکل عدم نیازمان توسط آموزش و پرورش و عدم اختصاص ردیف شغلی و عدم پرداخت حقوق که اینها همه از علاقه ما به تحصیل کم کرده و به ما ثابت می کند که شاید علاقه کشک است ! و آرزوی کمک به آموزش و پرورش وفرزندان این انقلاب آرزوی پوچی بوده است .
در حقیقت وقتی وضعیت دانشجویان که با آنها در یک کلاس هستم را دیدیم گفتم که ان شاالله مشکلات آموزش و پرورش با این جوانان خلاق ، پر نشاط و نخبه حل می شود و وضعیت علمی آموزش و پرورش به حول قوه الهی بالا خواهد رفت .
اما با توجه به ایجاد این مشکلات در این سال تحصیلی برخلاف سال های پیش و دیدن این وضعیت های و بی مهری ها، فهمیدم که مسئولین معلم با سواد ، فعال و پویا که به دنبال حل مشکلات باشد نمی خواهند و شاید آمدنم به اینجا اشتباه بوده است .
از طرف دیگر امکان انصراف از این دانشگاه برای اینجانبان میسر نیست و در صورت انصراف علاوه بر معرفی به سازمان نظام وظیفه باید به ازای هر سال تحصیلی مبلغی به اندازه ۲۰ میلیون تومان پرداخت کنیم .
اینها همه گوشه ای است از مشکلاتی که ما هنوز در ابتدای کار با آن روبرو هستیم ، خدا می داند در آینده این مسیر چه در مسیر راه ماست. شک به دل راه ندهیم و یقین بداریم که خداوند متعال خیر مطلق است و برای هیچ بنده ای بد نمی خواهد اگر مصلحت کبریائیش اینطور اقتضا کرد و چیزی را خواست که چنان به مذاق ما خوش نیامد ، نباید اعتماد خود را به خدای خوبی ها از دست داد و به غیر او امید بست ،رکن اصلی واگذاری امور به خداوند متعال صبر است و صبر.
البته امید ما به خداست و با پشتکاری بیشتر دیروز برای رسیدن به اهداف خود ، گام برخواهیم داشت ولی هدف از این درد و دل کوتاه جز درخواست مساعدت برای حل مشکلات و بهبود دید مردم و مسولین نیست و این اهداف عالیه جز با مساعدت شما اصاحب قلم و رسانه میسر نیست . لذا از حضرت عالی در خواست می کنیم ضمن اختصاص مطالبی به دانشجو معلمان ، مشکلات زیاد اینجانبان را که مطمن هستم شما نیز از آنان مطلع هستید بررسی کرده و ان شاالله گامی در مسیر کمک به ما بردارید .
با سپاس فراوان
جمعی از دانشجو معلمان ورودی ۹۳ دانشگاه فرهنگیان

برچسب ها :
مرتبط با :
نظرات
از درج هر گونه نظر تبلیغاتی بپرهیزید.چون نظرات دارای تبلیغ سایت نه تنها تایید نمیشوند .بلکه به عنوان اسپمر به ساماندهی معرفی خواهند شد.
زینب عظیم پور در تاریخ سه شنبه 23 تیر 1394 11:38 ب.ظ این دیدگاه را ارسال كرده است :
با سلام و خسته نباشید و قبولی طاعات وعبادات
ما دانشجویان این دانشگاه با رتبه های خوب میتوانیم در بهترین دانشگاها و رشته ها تحصیل کنیم ولی اکنون این دانشگاه را پذیرفتیم ؛اما با هزار امید و آرزو و گفته ها وتعریف های دیگران در مورد این دانشگاه ؛ و اکنون به ما میگویند وضعیت استخدامی مان مشخص نیست واقعا چرا مسئولین این مسئله را به طور جدی پیگیری نمیکنند؟؟!!
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic